Planet për një fëmijë të dytë, Çiljeta tregon kur do të martohet

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

10:08 | 20 Tetor 2019

Çiljeta Xhilaga ka folur për planet për martesë.

Pyetje të rastësishme nga publiku, kanë vënë paska në siklet Çiljetën sonte në emisonin “Shiko kush Luan” në Top Channel. Një zonjë e pyeti nëse do ta bënte Fernandon me një vëlla ose motër dhe përgjigja e Çiljetës ishte “Do ta bëjmë patjetër”.

Ndërkohë, një pyetje tjetër rreth jetës personale, na ka zbuluar planet e Çiljetës për martesën.

“Kur do të martohesh”,-ishte pyetja e një zonje të publikut.

“Pas një ose dy vitesh mund të bëjmë ndonjë dasmë”,-ka thënë Çili. Këngëtarja është e lidhur prej vitesh me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën.

Share.