fbpx

Pesëvjeçarja shpëton nga vde’kja për pak sekonda (Video)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një polic ka shpëtuar jetën e një vajze pesëvjeçare pasi e tërhoqi atë nga një tren, kur ajo rrëshqiti nga krahët e nënës së saj në Indi.

Sachin Pol nga Forca e Sigurisë së Maharashtrës në Mumbai të Indisë reagoi shpejt pasi e vuri re vajzën, duke rënë në hendekun midis trenit lëvizës dhe platformës.

Share.