fbpx

Pamje që të prekin zemrën nga Kroacia, ka shumë persona nën rrënoja dhe dëgjohen të bërtitura: Na shpëtoni, ndihmë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një tërmet i fortë që g oditi Kroacinë me magnitudë 6.2 kishte epiqendrën afër Petrinja, por ai u ndie fuqishëm në të gjithë vendin.

Dhe sipas mediave kroate, skenat e para nga Petrinja janë të f ri kshme – ka shumë shk atërrime – dëgjohen britma dhe ka të pl a gosur si dhe të v dekur.

Siç bëhet e ditur më tej, një fëmijë gjeti vd ekj en në Petrinja, konfirmoi kryetari Darinko Dumboviq. Bëhet fjalë për një vajzë 12-vjeçare.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Share.