NUK KA MË DILEMA MIQ : “Messi ka informuar Barçën se do të largohet menjëherë”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

NUK KA MË DILEMA MIQ : “Messi ka informuar Barçën se do të largohet menjëherë”

Messi duket se ka vendosur të largohet menjëherë nga Barcelona pavarësishtpremtimeve të Bartomeu-t për të ndërtuar një skuadër përu kthyer menjëherë tetoret.Argjentinasi nuk është i gatshëm të presë as verën e ardhshme dhe duket se kazgjedhur të largohet menjëherë nga katalanasit.

Lajmi është zbuluar nga gazetari Marcelo Bechler, i cili ka cituar një burim brendaBarcelona-s.Pleshti nuk është aspak i bindur nga jekti i ri që i është prezantuar nga presidentiBartomeu.Ky vendim, gjithmonë nëse është i vërtetë, i hap rrugën disa skenarëve të bujshëm,me tifozët e Inter-it që tani mund të ëndërrojnë seriozisht.

Share.