fbpx

Nuk duron dot më/ Zonja e parë do t’i kërkojë ndarjen Presidentit të Amerikës: Ku mbahet për burrë ai

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do të jetë hera e fundit që ajo do të dekoroj Shtëpinë e Bardhë për Krishtilindje dhe më pas i duhet të largohet nga rezidenca presidenciale së bashku me bashkëshortin e saj Donald Trump.

Melania Trump vs Ivanka Net Worth: Who Owns More | Read Here

Dhe pas kësaj ajo do ti kërkoj divorcin Trump-it në fund të mandatit më 20 janar 2021 sipas ‘The Sun’ . Sërish sipas ‘Thte Sun’ ajo çfarë Melania përfiton nga kontrata paramartesore është shuma prej 50 milion dollarë.

Duke qënë se ajo do të ketë dhe kujdestarinë e djalit të saj 14 vjeçar do të ketë gjithashtu një vendbanim dhe një shtëpi pushimi, përveç ushqimit për Barron. Ish modelja me origjinë slloven dhe Trump janë të martuar prej 15 vitesh.

Para Melanisë, Trump ishte i martuar dy herë: në të dyja rastet divorcet u zhgjidhen nga kontrata paramartesore.

Gruaja e tij e parë ishte Ivana, martesa me të cilën zgjati 15 vite nga 1977 deri në 1992. Ajo raportohet që të ketë marrë 25 milion dollarë nga divorci, një vilë në Connecticut dhe një apartament në New York.

Për Melaninë do të jenë Krishtlindjet e fundit me Trump? Ja çfarë përfiton ajo në rast divorci

Share.