fbpx

Nuk do ta besoni me kë është e martuar ‘ELYLI’ në jetën reale (FOTO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ajo është e martuar me Mert Tom Başarır.

Aktorja e njohur turke, Nuran Gamze Igdiroglu u bë e njohur përmes rolit të saj si “Elyl” te seriali “Më fal”, i dubluar edhe në shqip. Fillimisht, personazhi i saj lidhej me intrigat që i bënte por me kalimin e kohës roli i saj mori kahje tjetër dhe me talentin e madh për aktrim rrëmbeu zemrat e ndjekësve.Aktorja e njohur turke është e martuar me Mert Tom Başarır, i cili merret me muzikë. Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 204 mijë ndjekës aktorja ka disa fotografi me bashkëshortin e saj, Mertin dhe këto fotografi janë shumë të veçanta.

Share.