Noizy thotë se flamuri kombëtar shqiptar është më i bukuri në botë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:58 | 18 Tetor 2019

Noizy ka shprehur ndjenjat patriotike në postimin e fundit.

Noizy është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo gjë rreth tij, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi ka postuar një foto, në të cilën shfaqi flamurin kombëtar shqiptar dhe e quan më të bukurin në botë.

“Flamuri më i bukur në botë”, ka shkruar Noizy sipër fotos, ku mori shumë komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se reperi sot ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me tre artistë të huaj. /Lajmi.net/

Share.