Noizy apo Ledri? Ja cilin e ka zgjedhur Agnesa Vuthaj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

9:52 | 28 Tetor 2019

Agnesa Vuthaj ka zgjedhur mes Ledri Vulës dhe Noizyt.

Agnesa Vuthaj ka qenë së fundmi pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Saktësisht ajo i është përgjigjur pyetjeve në rubrikën “Kë zgjedh” e cila vjen në kuadër të emisionit të lartëpërmendur.

Agnesës iu vunë përballë emra të njohur të estradës ndër ta Noizy dhe Ledri.

Se cilin e ka zgjedhur prej këtyre dyve dhe çfarë ka thënë tutje, e kuptoni në intervistën e plotë./Lajmi.net/

[embedded content]

Share.