fbpx

Një tjetër Shqiptar humb Jetën aksi dentalisht në Zvicër… Ja çfarë ka ndodhur !

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një tjetër Shqiptar ka humbur jeten dje në Zvicër në mënyrë aks identale, transmeton Gazeta Metro.

Vesel Avdylaj ka humbur jeten si pasojë e një aks identi në vendin e punës në Zvicër, ka njoftuar vëllai i tij përmes Facebook’ut.

Ngjarjen e tij e ka informuar për miqtë dhe familjarët vëllai i tij.
Ndryshe, Vesel Avdylaj ishte nga komuna e Klinës.

Share.