Një person lëndohet nga një aksident i rëndë trafiku në Prishtinë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

21:50 | 22 Tetor 2019

Sonte rreth orës 19:00, në lagjen e Spitalit në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku.

Policia thotë se një person ka pësuar lëndime ndërsa dëmet materiale janë të mëdha në të dy veturat e përfshira, transmeton lajmi.net.

Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës ka thënë për lajmi.net se policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Lajmi.net/

Share.