fbpx

Një djalë i vogël është kapur në kamera duke lëvizur në një makinë lodër

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fëmijët ishin të padëmtuar nga inc’identi pasi një shofere femër vuri re të rinjtë duke endur nëpër trafik në drejtim të kundërt dhe i ndaluan ata, transmeton lajmi.net.

Pamjet e vëzhgimit tregojnë djalin e vogël në automjetin e rreme me vajzën e re ndërsa ata ngadalë kalojnë nëpër trafik.

Share.