fbpx

Ndodh në Maqedoni, vjehrri plak p’rdhunon nusen 19 vjeçare

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja nga një fshat i Radovishit ka denoncuar se nga data 26.02 deri më datën 02.03.2020 e ka p’rdhunuar vjehrri i saj (njerku i bashkëshortit) T.B (67) në shtëpinë, ka bërë të ditur MPB.

Rasti është denoncuar dje në orën 15.00, në repartin për punë të brendshme në Prilep, pas cka, T.B është privuar nga liria dhe mbajtur në polici për procedurë të mëtutjeshme. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Share.