Musliu reagon ashpër për ftesat: Përgjithmonë kundër Gjykates Speciale

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

20:06 | 15 Tetor 2019

Doktori i luftës, Fadil Beka është ftuar për intervistim nga Specialja në Hagë.

Beka në ta kaluarën ishte deputet i PDK-së dhe së fundmi kandidat për këtë pozitë.

Lidhur me ftesën që iu bë atij ka reaguar ashpër Ganimete Musliu nga Partia Demokratike e Kosovës.

Ka thënë se përgjithmonë do të jetë kundër Gjykatës Speciale.

Postimi i plotë:

Dje, sot nesër e përgjithmonë kundër Gjykates Speciale!

A do t’i therras një dit gjykata edhe ata qe varrosën te vrarët e te masakruarit nga kriminelet serb??? Vetem edhe ata kanë mbetur pa u gjykuar.Turp!

Share.