Mrekulli ne kohe virusi, lind fëmija me këmishë në spitalin Koço Gliozheni në Tiranë (Foto)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjinekologia Anika Dokle ka postuar ditën e djeshme një foto të një fëmije e cila ka lindur me këmishë në spitalin Koço Gliozheni.

Një rast mjaft i veçantë dhe emocionues si për nënën e foshnjës, por po ashtu edhe për stafin mjekësor që e ndihmuan foshnjën të vinte në jetë.

Share.