fbpx

Momenti kur qytetari bie në gjunjë dhe ia puthë këmbët Albin Kurtit (VIDEO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tani që ka mbetur vetëm kryetar partie, ka dalë në sheshin Nënë Tereza ku po organizohet një peticion.Ai ka nënshkruar aty, por diçka i ndodhi teksa po futej në veturën e tij. Media ka kapur momentin kur një qytetar u ul në në gjunjë dhe i puthi këmbët Albin Kurtit.Rojet, por edhe vetë Kurti, e kapën qytetarët dhe nuk e lanë të qëndrojë më gjatë në tokë.Kliko linkun me posht.

VIDEO:https://www.facebook.com/watch/?v=288633935852978

Share.