fbpx

Mjeku Kërçovar pozitiv me covid19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Të nderuar
Ndjej obligim moral dhe profesional që tju informoj se në testin e bërë dje për virusin Korona rezultova POZITIV.

Të ndashë semundjen tënde me opinionin nuk është aq lehtë por nuk është edhe turp, këtë e bëjë miq se thelle në vete besoj se shëndeti kolektiv është më i rendesishem se shendeti i cdo individi veq e veq.
Besoj se do te jem ne lutjet tuaja…

P.s
( tere kohen gjatë sherbimit tim në spital kam mbajtur maskë N95, mirpo cdonjeri nga ju që mendon dhe ndjehet i rrezikuar le të kontaktoje mjekun ame dhe epediomiologun përmes telefonit)

Shkruan Qemal Rushiti në facebook transmeton kercova.net

Ne si redaksi i dëshirojm Qemalit shërim sa më të shpejt dhe këthim në pune

Share.