fbpx

Ministri i Kulturës, Ismaili: Hapëm Qendrën kulturore në Bern të Zvicës, së shpejti hapet edhe në Tiranë dhe Sarajevë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Ndërtuam qendrat për kulturë në Bogovinë, Mateç dhe Teatrin në Gostivar. Hapëm Qendrën kulturore në Bern të Zvicës, së shpejti hapet edhe në Tiranë dhe Sarajevë”, ka thënë ministri i Kulturës, aktualisht kandidat për deputet në zonën 6 zgjedhore nga AAA-ASH, Hysni Ismaili, në emisionin “Enter” në TV Shenja.

Share.