fbpx

Milaim Zeka kërkonte postin e Presidentit sepse sipas tij Vjosa është axhami dhe aspak patriote

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Milaim Zeka kërkonte postin e Presidentit sepse sipas tij Vjosa është axhami dhe aspak patriote

Gazetari Milaim Zeka, në llogarinë e tij në facebbok ka shkruar disa arsye që sipas tij pse Thaçi ishte i zgjedhur president i Kosovës.

“Deri me sot sot te gjithe kane folur pse Thaci nuk duhet zgjidhur si president, po askush nuk ka treguar se pse ai duheshte te zgjidhet President?!”, ka shkruar Zeka. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive

Share.