fbpx

Mexhiti: Le të kandidojë Artan Grubi për kryetar komune në Çair

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrëmë, në emisionin “200” në Alsat – M, i ftuar ka qenë nënkryetari i BDI-së, Izet Mexhiti, i cili ka folur rreth përplasjeve brendapartiake mes tij dhe Artan Grubit. I pyetur se a do ta kishte mbështetur dhe përkrahur kandiaturën e Artan Grubit për kryetar komune në Çair, Mexhiti është shprehur:” Le të kandidojë nëse do Artan për Çair, të del dhe të kërkon përkrahje dhe mbështetje nga populli, të shohim a do ta përkrah populli dhe qytetarët”, është shprehur në mënyrë ironike Izet Mexhiti.

Share.