fbpx

Marina Vjollca jep lajmin e madh/ Po fluturoj: Do bëhem…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy ditë më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Geti dhe Marina udhëtuan drejt Italisë.

Ata qëndruan në një hotel në Milano, një prej adresave më ekskluzive në zemrën e ekonomisë italiane.

Në rrjet u përfol se çifti ishin nisur për pushime, mirëpo Marina ka zbuluar arsyen e vërtetë të udhëtimit.

Ajo ka takuar stilisten e famshme Elisabetta Franchi dhe është bërë zyrtarisht ambasadore e firmës së saj.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Marina me anë të një postimi në Instagram. “Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”, ka shkruar moderatorja.

Share.