Lexoni se si iluminati përgaditet të sundoj njerëzimin përmes vaksinimit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Njerez, mos beni tampone per CV19, mos shkoni ne spital per grip, mos vini respiratore, mos mbani maska!

Shkruan: Alfred Cako

Maska eshte nje mesazh subliminal negativ, qe tregon se ky planet nuk ka liri, qe ketij planeti i eshte rembyer dhe i eshte mbyllur goja nga 300 familje hibride! Urdhri per te ndaluar perdorimin e detit dhe kripes eshte per te na ulur imunitetin ne vjeshte-dimer qe vjen. Kufizimi i levizjeve naten eshte per shkak se Komiteti i 300-ve po punon te na vendose nen mikrovale 60 GH.

Lu fta kunder njeriut behet nga keto 300 familje ne bashkepunim me qeniet reptiliane qe sundojne anen e erret te henes dhe thellesine e tokes. Ata nuk e durojne dot diellin dhe sundojne nepermjet hibrideve te tyre. Qendra me domethenese e ketij bashkepunimi eshte Dulce base ne New Mecsiko. Ketu arrijne deri atje sa i heqin me teknologji jo njerezore, te heqin elementet shpirterore te njeriut nga trupi i tij dhe futjen e shpirtit te nje reptili brenda tij si edhe experimente te tjera kombinacioni genesh mes qeniesh te ndryshme kaf shesh, peshqish e shpezesh. Shikojeni pak stemen e Alfa Romeos qe prodhohet nga nje familje e fuqishme e Vellazerise se Gjarperit! Nje Reptil qe gelltit nje njeri! Rastesi e koheve tona moderne?! E kini lexuar Kura nin dhe Hadithet kur flitet per Xhu xhet dhe Jexhuxhet apo Goget dhe Magoget?!
Keto mund te duken te pabesueshme por qeverite amerikane kane patur vije te kuqe per te investiguar kundrejt shume kerkesave te studiuesve serioze per te investiguar kete baze publikisht me media.

Keta kane sjelle qysh ne vitet 1953-1970 Projektin MkUltra per C IA-n per te inxhinieruar njeriun dhe komanduar veprimet e tij ne distance duke perdorur medikamente psikotrope dhe nepermjet vaksinave me nanoteknologji. Ricard Helms, shefi i CI A u perpoq ta zhdukte kete projekt kur doli ne drite per publikun por ai tashme egziston ne thelb.

Per keto studime ka qendra te fuqishme si Instituti Tavistok i ngritur e financuar nga hibridet qe martohen gjithmone me njeri-tjetrin, i cili ka 20 vjet qe i rekomandon arritjet e veta per zbatim si experiment social ne Kine, kryesisht me popullatat disidente..
Mund te hyni ne google dhe t’i shikoni keto dy te dhena te pabesueshme.

Tani, OB Sh dhe qeverite e komanduara nga Ilum inati kane ndruar taktiken per te arritur tek vaksina me enzime me nanothermija e tipit ARN: nuk po thone se “Do kete Kar antine nr.2″ por Mund te kete”. Kete e bejne te na vene ne gjume gjate veres dhe ne muajt tetor-nentor te veprojne me egersi.

Psh nese do kesh nje makine, nuk do te lejohet ta perdoresh po mos kesh bere ate dreq Vaksine te mallkuar, etj., etj. Do perpiqen ta futin US A-n ne anarki e luf te civile mes demokrateve qe jane nen urdhrat e Ilumin atit dhe Republikaneve ose Izraeli te hape nje lufte berthamore me Iranin ose Turqine per ceshtjen e nafte dhe gazit ne Mesdhe ku Iz raeli, Greq ia dhe Egj ipti jane ne aleance me Ru sine kunder Tur qise dhe Li bise.

Kjo luf te mund te jete e shkurter dhe me pasoja te renda v dek jepr urese e shkaterrimtare per te terhequr edhe U SA ne konflikt dhe fuqite e tjera berthamore.

Ky eshte nje skenar global i mundshem dhe paralel me keto Iluminati ose 300 gamiljet do perpiqen te cojne gjithe njerezimin e trembur tek vaksina ne tetor – nentor.

Nese ne humanet rezistojme ne kete beteje qe do te zgjate 4-5 vjet, do ta fitojne egzistencen dhe do ngrejne grekuencen e tyre shpirterore si asnjehere me pare ne historine 18 mije vjecare te tyre pas futjes se Henes ne sistemin diellor si nje satelit artificial dhe syri i Horusit ose Syri kontrollues i tokes (The All Seeing Eye), ose Syri i BBig Brother. Toka eshte nje planet burg ku shpirtrat e saj nuk kthehen te gjithe tek Inxhinieri i Madh i Universit, Zoti, Allahu por rimisherohen vetem ne kete planet. Tani, nepermjet mikr ocipit do synohet skllaverimi e komandimi i tyre nepermjet Platformes 5G duke i pasur si skllever per familjet hibride.

Po ne cdo bejme, do flejme gjume?
Po ne shqiptaret qe kemi kryesisht gjak atlantidas-pellazgo-doro-jon-albano sumer cfare duhet te bejme? Duhet te fleme gjume? Apo te sillemi si harabeli kur bie zjarr ne pyll qe hidhte dy pika uje per ta shuar duke bere detyren e tij?

Pushtetaret e politikanet tane injorante jane te kapur, kompromentuar e kercenuar per ta hedhur vallen sipas ketij Modus Operandi te hibrideve. Do pranojme te shkojme vete ne gijotinen e tyre ne tetor duke i lejuar te nxjerrin ligje apo do luftojme si heronj gjithe populli pa asnje dallim duke i kercenuar me perdorimin e cdo mjeti mbrojtes kunder nxjerrjes se ligjeve represive ne nje shtet te kapur nga kukulla e tyre antishqiptar Edi Rama dhe sehirxhinjte e politikes?!!

Mos haroni, vala jone e pare e rezistences do filloje me 02 qershor ne oren 12 tek fillimi i Parkut Rinia perballe Galerise se arteve. Kush nuk do te identifikohet te vere kapuc. Kur ne te behemi deri ne tetor 30 mije njerez, ta dini qe ata do gjunjezojne gjithe Parlamentin tone ketu e ne Prishtine, te skllaveruar nga mafia hibride nderkombetare dhe kukllat e tyre Rama-Veliaj-Basha-Meta-Kurti-Thaci-Ahmetaj ne Shqiperi e Kosove qe luftojne kundra presidentit me te madh ne historine e SHBA, heroit te njerezimit D.Tramp.

Njerezimi do fitoje. Njerez, mos punoni me indeferenxen tuaj per shkak te nje roge kunder egzistences te femijeve tane ne liri dhe per nje roge ne shtet. Rezistenca e gitorja jone e pare eshte deri ne fund te vitit. Po rezistuam, edhe 2-3 beteja te tjera deri ne 2025 do t’i fitojme se bashku me popujt e tjere.
Sloganet tona te shkruara ne bluze te bardhe me germa te zeza me kapuc shqip para dhe anglisht mbrapa jane:
1- NO V AX BY FO RCE! – JO VAKSINA ME SHTRENGIM;
2- NO MORE LOCKDOWN! – JO KARANTINE NR. 3- 5G? REFE RENDUM – 5G ME RED ERENDUM!
4- NO PLAN DEMY NR.2 – JO PLA NDEMI NR.2

Kush do vije ne shesh ne dt. 02 qeshor ora 12 per marshim paqesor ne heshtje deri tek Kryeministria, te beje like dhe jo komente pesimiste! Pa dallim ideje, profesioni, besimi. Te gjithe jemi ne rrezik te madh. Sulltan Brekushja i Surelit qe del e flet si humanist e i ndershem kerkon te na hipnotizohe si gjarpri bretkosen.

Degjojeni dhe beni te kundertat qe ai thote. Ai komandohet nga armiqte tane, armiqte e njerezimit.
Nje faqe e re rezistence me te gjitha menyrat qe meriton populli po hapet.
Nuk ka dhe nuk ja patur ndinjehere ne historune e shqipt areve kauze me te madhe se kjo per shpetimin e jeteve tona e te pasardhesve tane te shendetshem e te rritur ne liri!

Neser ora 22-23 me ndiqni tek Zone e Lire me gazetarin me nje nga te paktit antikonformiste dhe shpirt lire, qe kane ngelur ne kete vend, Arjan Cani ku do te jete ne skype edhe bashkepuntori yne, i madhi Nadir Mura.

Share.