Leon Dajaku ftohet nga Bayern Munich për ndeshjen e Kupës së Gjermanisë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

13:02 | 29 Tetor 2019

Leon Dajaku pritet të ftohet nga Kosova për ndeshjet e nëntorit.

Përpos këtij lajmi, mesfushori nga Kosova ka marrë edhe një lajm të mirë nga klubi ku aj luan.

Momentalisht Dajaku paraqitet për Bayern II dhe është duke kaluar në një formë shumë të mirë, duke lënë përshtypje të mira tek trajneri i skuadrës.

Përpos që ka lënë përshtypje të mira tek trajneri i skuadrës së Bayernit II, Dajaku tanimë është ftuar edhe nga trajneri Niko Kovach për ndeshjen e nesërme që Bayern Muncih e zhvillohen kundër Bochum në kuadër te DFB Pokal.

Mbetet të shihet nëse do të ketë minuta për futbollistin nga Kosova në këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Share.