Ledri flet për kërkesat e fansave

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Që nga fillimi i karrierës së tij, Ledri ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve, kështu duke u bërë ndër reperat më të dashur dhe kërkuar në trojet shqiptare.

Fansat janë mbështetje e madhe për të, por cilat janë kërkesat më të çuditshme që ai i ka nga adhuruesit e këngëve të tij?

“Zakonisht a bënë një video, përveç fotografive. A kështu ndonjë kërkesë “a më merrë në spot”, nuk është e çuditshme, zakonisht janë të sjellshëm”, tha Ledri sot në emisionin ”N’maje t’Gjuhës me Xherin” në RTV21 dhe TV21./21Media

Share.