fbpx

LAJMI I FUNDIT/ Merret Vendimi, Në 23 Tetor…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Edhe java e ardhshme do jetë javë më e shkurt për të gjithë të punësuarit në Maqedoni.

Me rastin e Ditës së Lu ftës Revolucionare Maqedonase, e premte, 23 tetor 2020

Do të jetë ditë jo pune për të gjithë qytetarët, njofton Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale. ua uron festën e 23 tetorit të gjithë qytetarëve të vendit

Share.