Lajme të mira për Zidane

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:50 | 27 Tetor 2019

Real Madrid u kthye në stërvitje në Valdebebas të dielën pas një dite pushimi të shtunën, me Zinedine Zidane duke filluar përgatitjet për t’u përballur me Leganes të mërkurën në mbrëmje.

James Rodriguez, Karim Benzema dhe Raphael Varane stërvitën me grupin, ndryshe nga të premten, ndërsa Luka Modric u përfshi edhe për një seancë të katërt radhazi.

Sidoqoftë, Gareth Bale vazhdoi të punonte brenda në palestër siç bëri të premten.

Nacho dhe Marco Asensio gjithashtu vazhduan punën e tyre rehabilituese për shqetësimet e tyre të vazhdueshme të dëmtimit. /Lajmi.net/ 

Share.