fbpx

LAJM I RËNDË/ I Riu Humb Jetën… Ja çfarë i ndodhi në Ashensor…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot rreth orës 9:30 minuta në Rrugën Pushnikova në ndërtesën ku po kryenin punët ndërtimore personi M.M. i moshës 30 vjeçare nga Saraji

Nga shkaqe të panjohura deri tani ka rënë në korridorin e ashensorit dhe ka humbur jetën.

Në vendngjarje menjëherë ka arritur ekipi i Ndihmës së shpejtë dhe vetëm ka konstatuar humbjen e jetes.

Në vendngjarje janë edhe ekipet e policisë dhe Prokurorit Publik të cilët po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit.

Share.