fbpx

LAJM I RËNDË/ Aksidеnti i Frikshëm në GJERMANI, 5 Persona…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pesë njerëz janë lënduar në një fatk eqësi të rëndë në autostradën 404 në afërsi të komunës gjermani Trittau (rrethi Stormarn), njofton Zeit.

Njëri prej të lënduarve është në pasiguri humbje jete, dy janë të lënduar rëndë ka thënë të enjten zëdhënësi i policisë.

Se si është shkaktuar ndeshja me tri automjete pritet të qartësohet pas hetimit.

Rruga kryesore është mbyllur plotësisht për shkak të kësaj ndeshjeje dhe janë krijuar edhe trafik i madh.

Share.