fbpx

Ky kombinim po i çmend të gjithë: Bëhu me fIokë duke përdorur bananen

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ka shumë produkte për kujdesin dhe rritjen e flokëve, por ata janë shumë të shtrenjta dhe nuk japin efekte shumë pozitive.

Nisur nga kjo arsye, janë të shumtë edhe produktet natyrore që ideohen, testohen dhe provojnë efekt të zbuluar nga njerëz të rëndomë, ose të lëmisë. Një produkt i tillë ka bërë “zhurmë” të madhe këto ditë.

Ballina SHËNDETI
Ky kombinim po i çmend të gjithë: Bëhu me fIokë duke përdorur bananen
May 16, 2020

YOU MAY LIKEMgid

Студент од Скопје откри метод за корекција на зглобови

Сакате големи гради? Кликнете на сликата!
Bust Size

Свиснатиот стомак исчезнува веќе по 4 дена, а сланините по 7
Dietonus
Ka shumë produkte për kujdesin dhe rritjen e flokëve, por ata janë shumë të shtrenjta dhe nuk japin efekte shumë pozitive.

Nisur nga kjo arsye, janë të shumtë edhe produktet natyrore që ideohen, testohen dhe provojnë efekt të zbuluar nga njerëz të rëndomë, ose të lëmisë. Një produkt i tillë ka bërë “zhurmë” të madhe këto ditë.

PROMOTED CONTENTMgid

Сакате големи гради? Кликнете на сликата!
Bust Size

Студент од Скопје откри метод за корекција на зглобови
Është një recetë e re për rritjen e flokëve.

Në një periudhë të shkurtër kohe, duke përdorur këtë ilaç, flokët tuaj do të rigjenerojë në mënyrë të konsiderueshme. Dhe receta është e thjeshtë dhe mund ta bëjë secili nga lexuesit.

Përbërësit:

½ gotë birrë
½ banane
Një lugë gjelle mjaltë organik
Një e verdhë veze
Përgatitja:

Vendosni të gjithë përbërësit në një enë dhe përziejini ato mirë.
Më pas atë maskë shpërndajeni në vendet e “prekura”, pra me më p akë flokë në kokën tuaj.
Ky përbërës shpërndahet me dorë, duke i bërë një masazh të lehtë.

Nëse përzierja fillon të depërtojë në lëkurë, ju do të ndjeni një ngrohtësi të lehtë dhe kjo vërteton efektin e maskës.
Vendoseni këtë recetë në kokën tuaj një herë në 7 ditë.

Share.