fbpx

Kujdes/ Jane gjetur dy kapsula te çuditshme /A duhet tu besojme ?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

E pabesueshme
Shperndajeni sa me shume kete foto .Sapo gjeta nje kapsulë virusi në një shkurre pranë një zone shpërthimi,

kjo është një luftë e vërtetë që na mashtrojne ata qe i hodhën këto enë ne zona të izoluara për të na helmuar të gjithëve,

Kam mesuar se jane gjetur dhe dy gjetje të tjera të kapsulave të ngjashme në Francë dhe Grenlandë,

Shpresoj që te gjenden shpejte ata qe janë përgjegjës dhe te ndëshkohen nga NATO dhe kush ka fuqine dhe eshte njerezor .

Share.