fbpx

KUJDES, Ja çfarë i Ndodhi Mërgimtarit duke u Kthyer në Vendlindje(VIDEO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në orët hershme të mëngjesit në autostradën Nish – Vranjë janë ndaluar dy shqiptarë me një veturë me targa të Gjermanisë, ndërsa u janë vjedhur 10 mijë euro.
Per te ndjekur videon e plote te rastit kl.iko r3klam3n

Siç raporton gazeta serbe “Blic”, sulmin e kanë bërë disa persona që janë shtirur si policë.

Ata thuhet se kanë ndalur veturën dhe me auto matik të veshur me uniforma i janë afruar veturës dhe udhëtarëve u kanë marrë rreth 10 mijë euro, përcjell Albinfo.ch.

Raportohet se në veturë ishte një shqiptar me shtetësi të Shqipërisë dhe një shqiptar nga Maqedonia e Veriut.

Share.