Krahasimi dhe testimi legjendar i 14 iPhone-ve të krijuar deri më tani

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

9:50 | 19 Tetor 2019

Në një video është bërë testimi i 14 iPhone-ve të krijuar deri më tani nga kompania e paisjeve teknologjike ‘Apple.’

Koha e testimit kuptohet që do të jetë e gjatë, pasi që do të testohen 14 telefona nga gjenerata të ndryshme dhe procesi do të jetë mjaft interesant.

Personi që ka vendosur të i testoj këta telefona epik, fillimisht e teston procedurën e hapjes së telefonit, nga ai i pari e deri tek i fundit, raporton “Unilad Tech”, transmeton lajmi.net.

E më pas duke i testuar edhe opsionet e tjera, si kamerën dhe ndriçimin. /Lajmi.net/

[embedded content]

Share.