fbpx

Kjo grua hëngri ushqim për gjithsej 10 mijë kalori përbrenda një dite.Por ja cka i ndodhi pastaj 😯😯

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kjo grua hëngri ushqim për gjithsej 10 mijë kalori përbrenda një dite.Por ja cka i ndodhi pastaj 😯😯

Një grua ka provuar dhe ia ka dalë të hajë ushqime për 10 mijë kalori përbrenda 24-orëve.Në një video të ngarkuar së fundmi nga tabloidi britanik ‘Daily Mail’, gruaja në fjalë, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur, ha ushqime duke filluar prej ëmbëlsirave me nutellë e tek shpagetat, shkruan lajmi.net.Shty,pe rek.lam.en me posh.te dhe vazh.do shi.ko vid.eon..

Ajo, nëpërmjet disa numrave të shfaqur në anën e djathtë të ekranit, siç tregon videoja, arrin t’i përmbledhë 10 mijë kalori, duke ngrënë ushqim edhe brenda veturës.Pamjet nuk janë pritur mirë nga komentuesit, ku një shumicë e tyre e kritikojnë sasinë e ngrënë nga gruaja në fjalë. /Lajmi.net/

Share.