Kim Kardashian shndërrohet në bjonde dhe duket shumë tërheqëse

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

18:55 | 31 Tetor 2019

Kim Kardashian ka bërë ndryshimin e papritur në pamje.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat duket shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, ajo u shfaq si bjonde dhe dukej tejet atraktive, në fustanin rozë, i cili ia theksonte format trupore asaj.

Në imazhet tjera, Kim kishte veshur një palë bikini dhe në plan të parë kishte vënë linjat trupore, për të cilat edhe njihet.

Për ndryshe, Kim Kardashian numëron 150 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët vazhdimisht i ‘shpërblen’ me fotografi atraktive. /Lajmi.net/

Share.