Kështu e komentojnë qytetarët ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

20:00 | 25 Tetor 2019

Qytetarët e kanë komentuar ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se çfarë mendojnë për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan lajmi.net.

Përgjigjet e tyre ishin nga më të ndryshmet, madje disa prej tyre tregojnë edhe se kush mendojnë se është shkaktar i kësaj ndarjeje.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku mund të mësoni përgjigjet e qytetarëve në “VoxPop”. /Lajmi.net/

[embedded content]

Share.