Kaq ditë na ndajnë nga projekti i ri i Dua Lipës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

13:56 | 25 Tetor 2019

Dua Lipa shumë shpejt prazanton këngën e re.

Janë bërë gati një vit që kur publikoi diçka të re, por Dua Lipa njoftoi se me fillim të muajit të ardhshëm lanson këngën e re, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja prishtinase pak minuta më parë ndau një postim në Instagram ku shkruante “7 ditë, Dont start now”.

Dua këngën e ka punuar edhe me videoklip dhe publiku janë entuziast të shohin se çfarë ka punuar ajo kësaj radhe. /Lajmi.net/

Share.