Kanos babain dhe vëllanë, arrestohet prishtinasi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

11:54 | 25 Tetor 2019

Pas një mosmarrëveshje ka kanosur babain dhe vëllain e tij.

Policia në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur babain dhe vëllain e tij .

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Share.