Ka të reja nga 2Ton

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

17:01 | 21 Tetor 2019

2ton ka informuar fansat e tij për një risi.

2Ton ka gëzuar fansat e tij me postimin e bërë minuta më parë në profilin e tij zyrtar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në një video të shkurtër të publikuar ku shihet duke kërcyer nën ritmet e një këngëtareje, ai kishte lënë mbishkrimin ‘Së shpejti’, mbete të shihet çfarë do përgatis kësaj radhe.

Kujtojmë se muajin e kaluar 2Ton kishte publikuar videoprojektin e ti të fundit i cili mban titullin ‘Gjith jetën’ dhe numëron mbi pesë milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Share.