K-Albo per Dudën: S’ka sen prej tij, ai është dud

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

20:02 | 18 Tetor 2019

K-Albo ka dy fjalë për Dudën.

K-Albo ishte i ftuar në një intervistë ekskluzive për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Reperi ka folur për projektet e tij, raportet me kolegët si dhe për ndihmën që ua bën artistëve të rinj.

Njëri prej reperëve të estradës, me të cilin nuk ka raporte të mira është Duda, e për të, në “Mirage” ai i tha disa fjalë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ku gjendet intervista e plotë e K-Albos dhe mësoni se çfarë tha ai për Dudën. /Lajmi.net/

[embedded content]

Share.