Ja çfarë bën ‘Çinari’ para se të futet në xhirime

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:23 | 27 Tetor 2019

Almeda ka ndarë një video nga përgatitja e bashkëshortit për xhirime.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë në lidhje bashkëshortore qe disa vite dhe kanë edhe një djalë së bashku Efehanin, shkruan lajmi.net.

Edhe pse me angazhime televizive çifti kalojnë kohë shumë së bashku, së fundmi aktorja shqiptare ka vizituar burrin para se të futet në xhirimet e serialit të ri.

Tolgahan shihet duke bërë ushtrime të krahut para xhirimeve që të duket në formë sa më të mirë pasi që luan rolin  boksierit dhe fiziku i mirë është i domosdoshëm. /Lajmi.net/

Share.