fbpx

Ibrahimi: Vendimet e BDI-së me telefon i merr Zaevi dhe ua kumton atyre

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte, në emisionin “Click Plus” në TV 21, i ftuar ka qenë anëtari i Kryesisë Qendrore të AlternAtivA-s, Zeqirija Ibrahimi.
“BDI qëndrimet e saj i ndërton në bazë të telefonave të Zaevit dhe Mickoskit. BDI agjendat e saj politike i bën falë thirrjeve dhe qëndrimeve të partive maqedonase”, tha Ibrahimi.
Sipas tij BDI e pengon regjistrimin sipas thirrjeve të LSDM-së dhe VMRO-së. Vendimet e BDI-së me telefon i merr Zaevi dhe ua kumton atyre.

Share.