fbpx

Ibrahimi: Shërbimi i fundit i Ali Ahmetit dhe Talat Xhaferit për maqedonasit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Ashtu si në kohët e vjetra, kur Ali Ahmeti bëhej bashkë me Nikolla Gruevskin e Sasho Mijallkovin kundër shqiptarëve, sonte – si për të na bindur se ai nuk ka ndryshuar – u bë bashkë përsëri, kësaj radhe me Zoran Zaevin e Hristijan Mickovskin, prapë kundër shqiptarëve. Kësaj radhe vetëm kumbara ishte shqiptar – Talat Xhaferi”, ka shkruar Zeqirija Ibrahimi nga AlternAtivA.

Share.