fbpx

Ibrahimi për propozimin e B.D.I-së: Nuk ia vlen të komentohet ideja e kësaj partie – autori është jokredibil dhe joserioz për këso ide

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Anëtari i Kryesisë Qendrore të AlternAtivA-s, njëherazi edhe Sekretar për Marrëdhënie me Publikun, Zeqirija Ibrahimi, gjatë intervistës dhënë për Lajm TV, duke folur në lidhje me “kërkesën” e BDI-së për “kryeministër shqiptar”, ka thënë:
“Nuk ia vlen të komentohet ideja e kësaj partie, për shkak të autorit joserioz dhe jokredibil për ide të këtilla”, tha Ibrahimi.
Ai tha se BDI ka pasur mundësi që në të kaluarën të merr poste të rëndësishme shtetëtore, mirëpo kjo parti e ka shitur veten shumë lirë, madje shpeshherë edhe falas.

Share.