fbpx

I riu Shqiptar habit Italianët: Në vetëm një muaj fitoi një “thes” me euro… Ja çfarë i ndodhi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

I riu sipas mediave lokale vendase, kishte mbi 9,000 euro para të gatshme në shtëpi, që besohet se janë të ardhura nga aktiviteti i jo ligjor.

Pas raporteve nga qytetarët, policia e vuri nën vëzhgim të riun dhe për disa orë shiti katër doza pluhuri te bardhe. Më pas ndaluan makinën e të riut dhe e identifikuan.

Gjatë kontrollit pasues në shtëpi, përveç tre pakove me pluhur dhe materialit për paketimin e dozave individuale.

Policia gjeti 9,050 €, nga të cilat 23-vjeçari nuk ishte në gjendje të justifikonte. Paratë u sekuestruan gjithashtu.

Share.