I mungoi skenës e festivaleve për një kohë, Korab Shaqiri tregon arsyen

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

12:00 | 27 Tetor 2019

Korab Shaqiri ka folur lidhur me pauzën e shkurtër në muzikë.

Këngëtari Korab Shaqiri ishte së fundmi mysafir në emisionin ” Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai foli lidhur me rikthimin në muzikë, pauzën e shkurtër në skenë e festivale dhe planet të cilat i ka për të ardhmen.

Për më shumë detaje mos e humbisni intervistën e plotë të cilën ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

[embedded content]

Share.