fbpx

Hoti: Ramushi nuk mendon për popullin ,por veq për xhepin e vetë!!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Deputeti i Kuvendit të Republikes së Kosovës Avdulla Hoti një her edhe nenkrytar i LIDHJESDEMOKRATIKE Të KOSOVES, disa her neper intervista te ti ka deklaruar se Ramushi mendon veq per xhepat e ti e as nje her per popullin.

Kjo qe ka deklaruar Hoti vertet eshte shum e ulet e shum e keqe kur e dijm qe familja Hradinaj ka jep shum per vendin ton e deri ne sakrificen ma te madhe edhe jeten./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Share.