fbpx

Grubi për vizitë dyditore në Tiranë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri për Sistem politik dhe Marrëdhënie mes bashkësive, Artan Grubi sot dhe nesër do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Tiranë ku do të takohet me kreun shtetëror si dhe përfaqësues të partive politike.

Siç ka njoftuar kabineti i Grubit, temë e bisedimeve në këto takime do të jetë bashkëpunimi bilateral, integrimi evropian, pandemia dhe procesi i regjistrimit në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Share.