Grimeri shqiptar e pranon se është homoseksual

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:33 | 20 Tetor 2019

Grimeri shqiptar flet për orientimin seksual.

Dario Doka është grimieri dhe modeli shqiptar i cili së fundmi përmes një video e publikuar në YouTube , shfaq haptazi orientimin e tij seksual, dhe një gjë e tillë ka bërë jo pak bujë në mediat rozë.

“Jam gay”, shprehej i riu në videon e publikuar në kanalin e tij në YouTube.

 Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në emisionin “Pop Culture”, ku foli për karrierën e tij si grimier dhe për homoseksualitetin e tij.

 Ai tregoi se i pëlqejnë meshkujt dhe u shpreh i vendosur se do të bëhet me fëmijë.

Share.