fbpx

Gold AG reagon pasi e shpallën të vdekur: Jam gjallë, Zoti ju udhëzoftë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gold AG ka reaguar nëpërmjet një postimi.

Reperi i njohur Arian Agushi- Gold AG së fundmi është përballur me diçka të pakëndshme.

Dikush nëpërmjet disa postimeve e ka shpallë të vdekur dhe reperi ka reaguar në Instagram duke treguar se është gjallë dhe i tha disa fjalë për ata që e shpallën të vdekur.

“Vëllezër e motra jam gjallë. E pash që disa fëmijë me llogari të rreme kanë komentuar duke shprehur ngushëllime kinse paskam ndërruar jetë. Asaj rruge jemi të gjithë por për like e klikime sot bëhet edhe kjo punë. Uroj të jeni mirë të gjithë, e ju që më keni shpallur të vdekur unë nuk ua dëshiroj vdekjen por jetofshi gjatë e Zoti ju udhëzoftë pa dallim”, ka shkruar Goldi pranë postimit të bërë në Instagram.

Share.