fbpx

Godet Molla Sula per Koron’avirusin. Ai thote..(VIDEO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ne pyetjen e gazetarit te tv21 ne debatin ‘Click Plus’ me Sulejman Rexhepin se a ke ndryshuar mendjen kur deklaruat se Koronavirusi ka v dekur?!

Ai u pergjigj se ende eshte ne ate mendim dhe se COVID 19 nuk egziston dhe nuk mund tja ndryshon mendimin askush per kete.

Per videon e plote kliko videon dhe pritni 5 sekonda

Share.