Getoar Selimi fotografohet pranë ‘bishës’ super-luksoze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

22:51 | 18 Tetor 2019

Geti tregoi se si po e kalon këtë të premte.

Getoar Selimi nuk heziton që t’i mbajë fansat e tij të informuar përmes rrjeteve sociale për çdo të re, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi postoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një veture super-luksoze të tipit “Ferrari”.

Kujtojmë se Geti ka paralajmëruar një projekt të ri, të cilin kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me Blunt dhe Real, apo siç njihen në publik “Shaolinat”. /Lajmi.net/

Share.